transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Kontakt

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

Bądź z nami na bieżącoDane osobowe podane przez Pana/Panią w formularzu (zawierającym imię, nazwisko i adres e-mail) przetwarzane będą przez ArcelorMittal Poland S.A w celu dystrybucji newslettera. Administratorem danych osobowych jest ArcelorMittal Poland S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego 92.

Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych przetwarzanych przez ArcelorMittal Poland S.A., prawo do ich poprawiania oraz do rezygnacji z otrzymywanych subskrypcji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegółowa informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj .

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ArcelorMittal Poland S.A. na wskazany przeze mnie adres email, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, informacji w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j. z dnia 24.06.2017 r.)).