transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Kim jesteśmy?

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

Filozofia i wartości

Transforming tomorrow: nasza misja, nasze wartości.


Jesteśmy świadomi, że nasza wiodąca pozycja na rynku stalowym niesie ze sobą wyjątkową odpowiedzialność. Dlatego przykładamy ogromną wagę do wypełniania standardów uznawanych na całym świecie,  jednocześnie pamiętając o lokalnych potrzebach.


Naszym celem jest kształtowanie oblicza jutra przemysłu hutniczego. Mamy jasną wizję przyszłości, opartą na mocnych fundamentach, zbudowanych z naszych wartości.

Zrównoważony rozwój

Nasze zobowiązanie wobec otaczającego nas świata wykracza poza wyniki firmy. Obejmuje ono ludzi, w których inwestujemy, społeczności, które wspieramy i świat, w którym działamy. To pojęcie jest podstawowym elementem naszej filozofii biznesowej.

Jakość

Przewidujemy przyszłość rynku stali, kształtując w znacznej mierze jego oblicze. Ponieważ wiemy, że jakość wyników firmy zależy od ludzi, chcemy przyciągnąć i zadbać o najlepszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom optymalne rozwiązania, na których im zależy.

Przywództwo

Każdego dnia tworzymy nowe możliwości. Ten duch przedsiębiorczości pozwolił nam zająć miejsce w czołówce przemysłu stalowego zarówno w Polsce, jak i na świecie. Na tym jednak nie poprzestajemy – chcemy wykroczyć poza granice tego, czego oczekuje się od wiodącego producenta stali. I wykraczamy.