transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Odpowiedzialność biznesu

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

Dbamy o pracowników


Szkolenia

Pracownicy ArcelorMittal szkoleni są nieustannie i na wszystkich poziomach organizacyjnych. Dla pracowników liniowych przygotowane są specjalistyczne szkolenia techniczne i technologiczne, rozwijające ich umiejętności i efektywność na danym stanowisku. Natomiast dla pracowników pełniących funkcje kierownicze przygotowywane są szkolenia menedżerskie.

Akademia Talentów "maSz TALent"

Akademia Talentów - maSzTALent, to program rozwojowy dla doświadczonych pracowników i młodych inżynierów zatrudnionych w ArcelorMittal Poland. Akademia jest odpowiedzią na problem luki pokoleniowej w naszej firmie. W ramach programu nowo przyjęci inżynierowie i pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym - eksperci w branży hutniczej – uczą się od siebie nawzajem. Młodzi adepci hutnictwa poznają tajniki branży, zdobywają umiejętności z zakresu zarządzania projektem czy zarządzania zmianą. Ich mentorzy natomiast szkoleni są w zakresie umiejętności komunikacyjnych, coachingu i mentoringu.

Akademia Menedżera

W 2006 roku uruchomiliśmy Akademię Menedżera, w ramach której pracownicy na stanowiskach kierowniczych, od brygadzisty po dyrektora oddziału, doskonalą swoje umiejętności w obszarach szczególnie ważnych dla ArcelorMittal, takich jak: zarządzanie zmianą, przywództwo indywidualne i zespołowe, kształtowanie kultury organizacyjnej czy coaching. Moduł podstawowy szkolenia trwa rok i kończy się uroczystą galą, podczas której ci wszyscy, którzy uzyskali zaliczenie i mają wpisy do indeksów, otrzymują dyplom i pamiątkowy biret. Mają też okazję po raz ostatni sprawdzić nabytą wiedzę podczas quizu z atrakcyjnymi nagrodami. Do tej pory Akademię ukończyło ponad 1000 absolwentów.

Kursy językowe

Jesteśmy częścią globalnej grupy ArcelorMittal. Z naszymi kolegami z zakładów spoza granic Polski porozumiewamy się po angielsku. Nasi pracownicy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych – zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Mogą też korzystać z programu „Speex” - kursu językowego online. W całej grupie korzysta z niego ponad 7 tysięcy użytkowników.

Rozwój w ramach Grupy

Fakt, że ArcelorMittal zatrudnia 245 tysięcy pracowników w 60 krajach świata oznacza, że musimy dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniami. Takie okazje stwarzają międzynarodowe spotkania organizowane w ramach dwóch programów korporacyjnych: Agora i Knowledge Management Programme (KMP).