transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Kariera

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

Przebieg procesu rekrutacji

Standardowy proces rekrutacyjny w naszej firmie składa się z 3 etapów. W trakcie całego procesu wszelkie dane kandydatów są przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem.

Etap I: Przesłanie aplikacji
Ogłoszenia o aktualnych wakatach w ArcelorMittal Poland znajdziesz na naszej stronie w zakładce Aktualne oferty pracy
. Jeśli jesteś zainteresowany daną ofertą, aplikuj, wypełniając formularz umieszczony pod ogłoszeniem.

Etap II: Spotkanie
Jeżeli spełniasz kryteria zawarte w ogłoszeniu, zaprosimy Cię na spotkanie, które z reguły składa się z dwóch części.  
Pamiętaj, że zapraszani są tylko kandydaci, którzy w największym stopniu spełnią oczekiwania wyszczególnione w ofercie.

Wstępna rozmowa kwalifikacyjna ma na celu zweryfikowanie informacji, które zawarłeś w aplikacji i uzyskanie informacji na temat Twojej wiedzy i umiejętności. Drugą częścią spotkania są testy, których forma zależy od stanowiska, o które się ubiegasz. Podczas testów sprawdzamy umiejętności językowe i zawodowe oraz cechy osobowości kandydatów.
 
Etap III: Rozmowa indywidualna z menedżerem
Osoby, które w największym stopniu spełniają kryteria określone dla danego stanowiska, zapraszane są na rozmowę ze swoim potencjalnym przełożonym. Taka rozmowa to doskonała okazja do porównania zarówno oczekiwań firmy wobec kandydata, jak i kandydata wobec przyszłego pracodawcy.

Decyzja o tym, czy dany kandydat zostanie zatrudniony, zapada po zakończeniu rozmów.


 

Uwaga na fałszywe wiadomości

Ostrzegamy o pojawieniu się  fałszywych  wiadomości elektronicznych dotyczących procesów rekrutacyjnych wysyłanych przez  agencje rekrutacyjne, biura podróży, jak też wysyłanych z bezpłatnych skrzynek internetowych  takich jak  Gmail, Yahoo Mail, Hotmail, etc. Takie Informacje nie są wysyłane przez ArcelorMittal, jak też nie są wspierane przez naszą firmę.

Tego typu nieprawdziwe maile zawierają informację o ofercie pracy w naszej organizacji i  prośbę o wpłatę finansową związaną z opłatami wizowymi oraz zorganizowaniem podróży, lub też  związaną z “bezpieczeństwem procesu rekrutacyjnego” i opłatami  wstępnymi dotyczącymi  możliwości zatrudnienia w Grupie  ArcelorMittal.

Informujemy, że ani ArcelorMittal ani agencje doradztwa personalnego współpracujące z ArcelorMittal nie pobierają jakichkolwiek opłat wstępnych od potencjalnych kandydatów.